Okna Gono

Garážová vrata

Výklopná vrata Berry

garážová vrata výklopná garážová vrata výklopná

Moderní klasika s ocelovými výplněmi: dávno osvědčená u samostatných garáží i dvojgaráží. Pro podzemní a hromadné garáže - ocelová vrata s větracími otvory.

Varianty:

Příslušenství

Sekční garážová vrata

Sekční vrata se otevírají svisle a leží úsporně pod střechou. Tento konstrukční princip Vám nabídne maximum místa v garáži a k parkování před garáží. Montáží za otvorem uvolní sekční vrata téměř celý průjezd. Tvar otvoru nehraje žádnou roli - ať provoúhlý, skosený, s úsečovými nebo kulatými oblouky - sekční vrata se hodí vždy.

Je-li garáž přímo u chodníku, nesmí se vrata vyklápět před garáž. Zde jsou řešením svisle se otvírající sekční vrata - nejlépe vrata automatická pro plynulý vjezd do garáže bez omezení ostatních účastníků provozu.

Dálkové ovládání využítá stejný ovladač pro bránu i vrata.

sekční garážová vrata sekční garážová vrata sekční garážová vrata

Garážová vrata jsou nabízena v několika designech:

výklopná garážová vrata

Zateplení:

Nabídka barev:

Pohony garážových vrat

Pohony pro křídlové brány - DTA

Pohony pro posuvné brány - STA

Oba typy pohonů
Bez zdlouhavého seřizování. Již při prvním otevření a zavření se inteligentní elektronika nastavila na Vaše vrata.Patentovaný ozubený pás vede vrata tiše. Bez madel a oleje. Vrata jsou ovládány z ručního vysílače buď se dvěmi podle přání také se čtyřmi tlačítky a v minivelikosti. V ručních vysílačích je již se závodu zakódován bilion možností. Další komfortní příslušenství: klíčový spínač, kódový spínač, vnitřní spínač, stojánek. Vypínací automatika vylučuje přiskřípnutí, ochrana proti vloupání.
ProMatic
Pro velikost vrat do max 9 m
SupraMatic
Pro vrata šířky do 5500 mm, včetně těžkých dřevěných vrat a vrat s integrovanými dveřmi
© GONO Bauelemente s.r.o., Ve Vilkách 1940, Tachov, tel.: 374 724 129